Inovatīvo Biomedicīnas Institūts FacebookYoyTube


 Version 1.5.15


Latviešu Русский

For English, please visit our new website www.iibt.eu

  Par mums     Pētniecība     Pakalpojumi     Ražotne     Produkti     Atlaides     Kur iegādāties produktus ?     Aktualitātes     Konkurs  
    Par mums FRENESIES līnija * FRENESIES līnija


FRENESIES līnija feed

Jau no seniem laikiem iesakņojies uzskats, ka no estētiskā un higiēnas viedokļa apmatojums uz kājām, rokām, padusēs utt. nav vēlams. Mūsdienās cīņas ar nevēlamiem matiem problēma aktualizējusies kā sieviešu, tā arī vīriešu vidū. Problēma ir svarīga arī no medicīniskā viedokļa. Ir zināma virkne endokrīno slimību , kas raksturojas ar pastiprinātu matu augšanu uz sejas sievietēm (hirsutisms).

Lielākā daļā matu likvidācijas metožu ir sāpīga un dod atšķirīgus rezultātus. Depilācija nozīmē matiņu likvidēšanu ādas virspusē, neaiztiekot tā saknīti, bet epilācija – matiņa likvidēšanu arī zemādas slānī. Depilācija ar skūšanu vai ķīmisko vielu palīdzību nodrošina īslaicīgu efektu. Depilācijas līdzekļi bieži kairina ādu.Vaksācija pieder pie epilācijas metodēm. Elektroepilācija (pēc matu izraušanas principa) , fotoepilācija, lāzerepilācija (matu sīpoliņa iznīcināšana) var izraisīt ādas pigmentācijas traucējumus, sārtumu, tūsku.

Ārstu skatījumā nevēlamo matu likvidēšanas vispiemērotākā izskatās tehnoloģija, kas balstās uz epilācijas un matu augšanas kavējošo kompozīciju aplikācijām. Pētnieku lielākā aktvitāte ir vērsta uz matu augšanas inhibītoru meklēšanu, sevišķi naturālo produktu vidū. Dabas vielas ir drošas ,jo tos vēsturiski ilgi lieto skaistumkopšanā un tautas medicīnā.

Matu augšanas nomācošшу krēmш ar ilgstošu efektu „Body hair growth reducing cream” un „Facial hair growth reducing cream” (FRENESIES līnija) ir jaunas paaudzes līdzekļi cīņai ar nevēlamiem matiem. Krēmi jālieto pēc vaksācija veikšanas. Kāpēc jaunais krēms ir tik neparasti efektīvs? Izraujot matiņus epilācijas laikā tiek atvērts kanāls, kas ved pie sīpoliņa, no kurā matiņš aug. Krēma ingredienti sasniedz sīpoliņa šūnas, pie reizes nepieļaujot mikrobiem tikt kanālā. Matu augšanas nomācošo efektu nodrošina dabas vielu kompozīcija, kurā galvenā loma pieder Brazīlijas riekstam, kas ir bagāts ar selēnu. Šis mikroelements ir slavens kā antioksidants un ir plaši lietojams uztura bagātinātājos, zālēs. Selēns un citas vielas pievienojas matu sīpoliņa cilmes šūnu olbaltumvielu aminoskābēm un savā ziņā tos bloķē. Rezultātā mati neaug, kļūst izteikti tievāki, bāli, mazredzami. Jāņem vērā , kā ar epilāciju visus matiņus, galvenokārt īsus, nevar izraut principā un tie turpina augt. Tādēļ epilācija un krēma aplikācijas jāatkarto dažas reizes, kamēr netiks sasniegts vēlamais efekts. Cik ilgi mati neaugs? Laiks, kad radīsies nepieciešamība atkārtot visu procedūru ir atkarīgs no dažiem faktoriem – rasas, vecuma, dzimuma, hormonālā statusa, matu lokalizācijas uz ķermeņa, dažu zāļu lietošanas utt. Proti , runa iet par tiem pašiem faktoriem, kas ietekme matu augšanu un izskatu jebkuram cilvēkam. Attiecībā uz FRENESIES krēmu līnijas pētījumu dati liecina, ka efekts saglabājās 3-5 reizes ilgāk, ka citiem tirgū esošiem līdzekļiem. Krēms ne tikai nomāc matu augšanu , bet arī nodrošina ādas mitrinošo, antikairinošo, atsāpinošo, dezinficējošo iedarbību. Izmantojot piemērotākās ēteriskās eļļas un augu ekstraktus tiek ražotas krēma divas versijas – ķermenim, kā arī sejai dāmām.Facial hair growth reduction cream

Ja krēms tiek uzklāts pēc katras depilācijas, matiņu skaits pakāpeniski samazinās.
[Produkta apraksts...]


Body hair growth reduction cream

Ja krēms tiek uzklāts pēc katras depilācijas,matiņu skaits pakāpeniski samazinās.
[Produkta apraksts...]
  • «« Sākums
  • « Iepriekšējā
  • 1
  • Nākamā »
  • Beigas »»
Rezultāti 1 - 2 of 2